START   NASI PARTNERZY  KONTAKT
ZDJĘCIA Z INSTALACJIPROJEKTORY
        CZYM SIĘ ZAJMUJEMY   CERTYFIKATY   CRESTRON  JBL SYNTHESIS 

KONTAKT
AUDIO CONCEPT


Dział projektowy Audio Concept :
Al. Jana Pawła II 80 lok eVIII ,
00-175 Warszawa - Obok C.H. Arkadia

czynne codziennie 10.00-19.00
(soboty do 15.00)


TELEFONY
504 182 909 (Ziemowit)
EMAIL
info@audioconcept.pl

NAPISZ DO NAS LUB WYŚLIJ ZAMÓWIENIE

Wyślij poniższy formularz, aby zapytać o produkty lub usługi oferowane przez AudioConcept, zamówić projekt, wycenić instalację, umówić się na prezentację w jednej z sal odsłuchowych w Warszawie, otrzymać dodatkowe informacje o naszej firmie lub przesłać komentarz dotyczący strony www.

NIE BÓJ SIĘ PYTAĆ ! Z zasady nie lekceważymy żadnych zapytań nawet tych z pozoru trywialnych. Nikt z nas nie oczekuje od Ciebie jakiejkolwiek wiedzy technicznej o oferowanych przez nas rozwiązaniach. Wystarczy nam krótki opis zawierający wizję tego co chcesz osiągnąć w kwestii planowanego wyposażenia audio-video. Podsuniemy ci kilka pomysłów i koncepcji, a w przypadku akceptacji zajmiemy się całą resztą od projektu aż do końcowej realizacji. Na wszelkie pytania zawarte w poniższym formularzu odpowiemy jeszcze tego samego dnia !

Nazwa lub imię i nazwisko *:
Adres: ulica:
Adres: miasto:
Adres: kod:
Telefon kontaktowy:
Email kontaktowy *:
Wiadomość; / zamówienie *:
   
 Zgadzam się na otrzymywanie powiadomień o promocjach i nowościach w zakresie produktów i usług przedstawionych na tej stronie www

*] Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne i ich wypełnienie jest konieczne do wysłania formularza

Wysyłając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych przez firmę Media-Centrum zgodnie z obowiązujacymi przepisami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997r. O ochronie danych osobowych /Dz. U. Nr 133, poz. 883/). Dane te nie będą udostępniane osobom czy instytucjom trzecim.

Copyright (c) 2008 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone